Panele szklane

Nasze szklane panele wykonywane są na indywidualne zamówienie, według wymiaru podanego przez klienta.

Istnieje wiele sposobów na wykończenie kuchennego wnętrza, ale my spróbujemy Państwa przekonać do szkła. Miejsce między blatem, a szafkami kiedyś było zarezerwowane tylko dla płytek ceramicznych, dziś możliwości mamy dużo więcej. To modne rozwiązanie wygląda elegancko, a jego błyszcząca powierzchnia optycznie powiększa pomieszczenie. Szkło z nadrukiem pozwoli nam zaaranżować dowolną przestrzeń wykorzystując np. własne zdjęcie czy zdjęcie panoramy ulubionego miasta.

Szklany panel do kuchni to najnowsze rozwiązanie na zabezpieczenie przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi. Dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni szkła, wnętrze kuchni staje się bardziej ożywione i zyskuje ciekawy wygląd. Szkło w kuchni zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i jest łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy użyć płyn do mycia szyb. Panele szklane nie wymagają szorowania i odnawiania. Szkło na ścianę to praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi do każdej kuchni światło i elegancję. Szkło hartowane stosowane w wykonaniu paneli szklanych w kuchni, łazience, salonie, biurze jest w swoim zastosowaniu przede wszystkim szkłem bezpiecznym. Szkło hartowane można stosować jako np. szklane ścianki, kabiny prysznicowe, balustrady, panele szklane, obrazy dekoracyjne na ścianę i inne. Szkło hartowane jest ok 7 razy wytrzymalsze od szkła zwykłego, w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko skaleczenia podczas pęknięcia tafli szkła, posiada dużą odporność na zmiany temperaturowe. Jednym słowem: „szkło bezpieczne”.

Wybór paneli szklanych z motywem graficznym daje dodatkową możliwość zmiany grafiki na modniejszą po kilku latach użytkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mimo upływu czasu można mieć wnętrze nadal na czasie, a do tego zaoszczędzone fundusze. W celu zdobycia większej ilości informacji na temat motywów graficznych na szkle, proszę zapoznać się z nasza ofertą dotyczącą grafiki HD na szkle.