Panele szklane opis

Panele szklane łazienkowe to doskonała propozycja do płytek ceramicznych. Są łatwe do utrzymania w czystości – nie mają fug, w których gromadzą się zabrudzenia. Ze względu na odporność na wilgoć, wysoką temperaturę i uszkodzenia szkło hartowane do kuchni jest najlepszą propozycją.

Szkło z nadrukiem doskonale sprawdza się również jako element dekoracyjny do szaf i innych mebli. Wysoka jakość nadruku w technologii UV gwarantuje wyjątkowy efekt Twojego panela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią inspiracji, wykonanymi realizacjami, a także do szybkiej i prostej wyceny Twojego panelu.

Panele szklane

Rzeczywiście panele szklane Warszawa ceni się przede wszystkim za ich oryginalność. Dekoracje ścienne pod tą postacią wyglądają bardzo dobrze i rzeczywiście warto się na nie zdecydować. W końcu Wasze wnętrza mogą nabrać charakteru, na którym Wam zależało. Dzieje się tak dlatego, że grafika, którą na nich spotkamy, może mieć dowolny wzór. Wprawdzie większość decyduje się tu na standardowe grafiki, to równie dobrze może to być jednak projekt indywidualny. Niezależnie jednak od grafiki druk taki jest wytrzymały i odporny między innymi na wysokie temperatury, wilgoć czy promienie UV.