Drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane jedno lub dwa skrzydła przesuwają się na szynie. Podwiesza się je na wózkach, w prowadnicy montowanej nad otworem drzwiowym. Po otwarciu skrzydło zachodzi na ścianę, albo chowa się w ukrytej w niej kasecie. W tym wariancie wymiana drzwi wiąże się z wyburzeniem części ściany i budową nowej, z profili stalowych i karton-gipsów. Drzwi przesuwne sprawdzają się w pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na otwierane tradycyjnie.

Drzwi szklane przesuwne

SKRZYDŁO SZKLANE

1 szt SKRZYDŁA SZKLANEGO WYKONANEGO ZE SZKŁA BEZPIECZNEGO – ESG + VSG
Szkło hartowane wg.normy.PN-EN 12150-1:2002
Szkło LAMINOWANE WARSTWOWE ( w razie uszkodzenia nie rozsypie się robiąc niepotrzebnego bałaganu. Zostanie w jednym kawałku nie robiąc nikomu krzywdy.)

skrzydło szklane – MLECZNE , satynowe OBUSTRONNY WYSOKI POŁYSK.

Przewagą oferowanego przez nas produktu jest szkło które posiada efek szkła mlecznego, santyny z jednocześnie obustronnym połyskiem dzięki czemu szkło nie brudzi się jak satyna.

2 WÓZKI JEZDNE Z ZACISKAMI DO SZKŁA

Wózki z systemem przeciwodbiciowym, duża średnica kół, najwyższej jakości łożyska kulkowe, konstrukcja korpusu wózka i system połączenia go z drzwiami zapobiega podbijaniu drzwi oraz gwarantuje wyjątkowo ciche i płynne przesuwanie

Najmniejszy dostępny na rynku, jednoczęściowy zacisk do drzwi szklanych, zapewnia łatwy i szybki montaż wypełnień ze szkła lub innych materiałów.

Wkładki elastomerowe do zacisków – elementy stykające się z szybą drzwi wykonane są z unikalnej kompozycji elastomerów, która zapewnia niezwykle trwałe i pewne mocowanie drzwi w zaciskach.

W zestawie znajdują się 3 komplety wkładek różnej grubości umożliwiające bezpieczne zaciśnięcie w uchwycie szyb o grubości od 8 do 12 mm. Wkładki mają oznaczenia mówiące do jakiej grubości szkła są przystosowane. Gdy szkło ma większą grubość (np. 9 lub 11 mm) można stosować po jednej wkładce z sąsiednich grubości – np odpowiednio 8 i 10 mm oraz 10 i 12 mm. Wkładki gwarantują bezpieczne wieloletnie użytkowanie zestawu.

Drzwi szklane przesuwne

Drzwi dwuelementowe przesuwne do wnęki 160cm lewe
drzwi przesuwne 2-elementowe do wnęki
– szkło: przezroczyste z powłoką Reflex
– profile/okucia: srebrny połysk
– rozmiar: 160 cm (zakres regulacji 1560-1610 mm)
– szerokość wejścia: 690 mm
– wysokość: 1950 mm
– system magnetycznego prowadzenia Push2Clean
– wariant lewy
– możliwe kompletowanie z profilem poszerzającym +2 cm (sprzedawany oddzielnie)